Szanowni Państwo, 

witamy na platformie I Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowej – „Nowe spojrzenie na okulistykę”. Można tutaj dokonać zakupu biletu na konferencję, a później także zarejestrować się i dołączyć do konferencji odbywającej się w formule online.

Poniżej znajduje się instrukcja zakupu biletu na wydarzenie:

  1. Prosimy kliknąć znajdujący się poniżej przycisk Kup bilet.

  2. Na platformie biletowej prosimy o wybór odpowiadającej Państwu formy uczestnictwa w wydarzeniu,  a następnie o dokonanie płatności. 

  3. Po przejściu przez proces zakupu biletu, na podany w trakcie zakupu adres mailowy zostanie wysłane podsumowanie zamówienia.

  4. Po zaksięgowaniu opłaty przez Organizatorów, zostanie do Państwa wysłany mail z potwierdzeniem płatności, fakturą, unikatowym kodem dostępu (potrzebnym do dokonania rejestracji na platformę, na której odbywa się konferencja online) i dalszymi instrukcjami.

Rekomendujemy wybór pakietu pełnego udziału w konferencji wraz z 2 noclegami

Instrukcja rejestracji na platformę online:

  1. Po zakupie biletu i otrzymaniu drogą mailową kodu dostępu do platformy online prosimy przejść do sekcji “Zarejestruj się”, znajdującej się w pasku nawigacyjnym tej strony (prawy górny róg) lub poniżej.

  2. W pierwszym polu prosimy wpisać swój kod dostępu do platformy, a następnie uzupełnić resztę pól w formularzu.

  3. Prosimy zaakceptować Regulamin oraz politykę prywatności, a następnie kliknąć przycisk “Zarejestruj się”.

  4. Jeśli formularz został wypełniony prawidłowo, nastąpi automatyczne zalogowanie i przeniesienie na stronę główną wydarzenia online. To wszystko, co trzeba było wykonać, aby otrzymać pełny dostęp do platformy.