DIna-Hitex – niezawodny producent jednorazowych wyrobów medycznych

Szerokie portfolio naszych produktów odpowiada na potrzeby klientów i jest systematycznie rozwijane poprzez stałą współpracę z lekarzami i specjalistami z zakresu zdrowia.
Kluczowym programem jest opracowywanie i produkcja wysoce zaawansowanych obłożeń chirurgicznych i zestawów wykonanych zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów. Podstawowym programem jest – opracowywanie i produkcja wysoce zaawansowanych obłożeń operacyjnych, ubrań jednorazowych, masek operacyjnych wykonywanych na zamówienie. Maski i zestawy chirurgiczne marki Dina-Hitex wyróżniają się na tle innych precyzją i jakością wykonania, w przystępnej cenie. Na rynku czeskim i europejskim działamy od 1992 roku. Działamy w 35 krajach na 3 kontynentach Zatrudniamy około 750 pracowników. Czyste pomieszczenia produkcyjne zajmują ok. 2500 m² Całkowita powierzchnia firmy to 8000 m². Posiadamy własną sterylizację ETO, produkcję materiałów barierowych 2 i 3 warstwowych, laboratorium testowe, produkcję osłon na urządzenia.

Dlaczego zestawy chirurgiczne Dina-Hitex?

Głównym kryterium projektowania zestawów chirurgicznych jest maksymalne zabezpieczenie pacjenta i zespołu operacyjnego przed przeniesieniem infekcji podczas zabiegu. Wszystko co jest potrzebne do przeprowadzania zabiegu jest gotowe do użycia w jednym sterylnym opakowaniu. Praktyczny dobór komponentów, prosta aplikacja, oszczędza czas i ułatwia pracę zespołu chirurgicznego. Szanujemy indywidualne potrzeby klientów. Opracowując konkretne obłożenie mamy świadomość, że każda operacja ma swoją ogólną specyfikę, każdy szpital ma swoje możliwości, sala operacyjna swoje wyposażenie, a chirurg swoje indywidualne podejście.

Poniżej znajduje się link do naszego katalogu zawierającego najpopularniejsze zestawy do operacji okulistycznych.

ZESTAWY OKULISTYCZNE / OPHTALMOLOGY

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Proszę skontaktuj się z nami! Możemy stworzyć zestaw zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Skontaktuj się z nami

Formularz Wystawcy